| Part Number | S553104Y4CDWR-08A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 579070 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | S553104Y4CDWR-08A SOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | S553104Y4CDWR-08A |
| Datasheet download |
| Part Number | S553104Y4CDWR-08A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-S553104Y4CDWR-08A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-S553104Y4CDWR-08A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SAYZW836MAF0F00R12 LCC New Original Download PDF datasheet for SAYZW836MAF0F00R12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S3F9444XZZ SOP8 New Original Download PDF datasheet for S3F9444XZZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SL-6027B8 QFN New Original Download PDF datasheet for SL-6027B8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI9435DY-T-E3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI9435DY-T-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMKDS1/8-3.5 Original Package New Original Download PDF datasheet for SMKDS1/8-3.5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RM50CA-12S Original Package New Original Download PDF datasheet for RM50CA-12S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY55856UHG TQFP New Original Download PDF datasheet for SY55856UHG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RF3140 QFN New Original Download PDF datasheet for RF3140.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OZ9910ASN TSSOP New Original Download PDF datasheet for OZ9910ASN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM6T11CA DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SM6T11CA.pdf |