| Part Number | S5532A/BPA |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 496910 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | S5532A/BPA DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | S5532A/BPA |
| Datasheet download |
| Part Number | S5532A/BPA |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-S5532A/BPA |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-S5532A/BPA |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | P2V64S40DTP-G7 TSSOP New Original Download PDF datasheet for P2V64S40DTP-G7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74F153N DIP16 New Original Download PDF datasheet for SN74F153N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SKM75GB063D Original Package New Original Download PDF datasheet for SKM75GB063D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPHE8203HQ QFP128 New Original Download PDF datasheet for SPHE8203HQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STN817 SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for STN817.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA9534RGVRG4 QFN New Original Download PDF datasheet for PCA9534RGVRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ACT08PW-EL20 SSOP New Original Download PDF datasheet for SN74ACT08PW-EL20.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMTBJ200A DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMTBJ200A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R3111H481A SOT-89 New Original Download PDF datasheet for R3111H481A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TAS5142DDV HTSSOP.. New Original Download PDF datasheet for TAS5142DDV.pdf |