| Part Number | S6065K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 659490 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | S6065K TO-3P New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | S6065K |
| Datasheet download |
| Part Number | S6065K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-3P |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-S6065K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-S6065K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SCAN921224SLCX BGA49 New Original Download PDF datasheet for SCAN921224SLCX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN761068DBTR Original Package New Original Download PDF datasheet for SN761068DBTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ABT541BDWG4 SOIC20 New Original Download PDF datasheet for SN74ABT541BDWG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS21865-P Original Package New Original Download PDF datasheet for PS21865-P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SL24.TC SOT-3 New Original Download PDF datasheet for SL24.TC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RLZ39C LL34 New Original Download PDF datasheet for RLZ39C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F76T-I/ML QFN New Original Download PDF datasheet for PIC16F76T-I/ML.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SG3503 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SG3503.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9169-28CB SOT-23 New Original Download PDF datasheet for RT9169-28CB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AC00NSR TI New Original Download PDF datasheet for SN74AC00NSR.pdf |