| Part Number | S6NF20V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 887610 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | S6NF20V SOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | S6NF20V |
| Datasheet download |
| Part Number | S6NF20V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-S6NF20V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-S6NF20V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74CBTL3861DGVR SOP New Original Download PDF datasheet for SN74CBTL3861DGVR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R3111H501A-T1 SOT-89 New Original Download PDF datasheet for R3111H501A-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PF38F4050V0YBQ1 BGA New Original Download PDF datasheet for PF38F4050V0YBQ1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA355UA/2K5 SOP8 New Original Download PDF datasheet for OPA355UA/2K5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP310EET-TR SOP18 New Original Download PDF datasheet for SP310EET-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNMP3-018A QFP New Original Download PDF datasheet for SNMP3-018A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMS24C.TC SOT163 New Original Download PDF datasheet for SMS24C.TC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC1544TS-2.5 SSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for SC1544TS-2.5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RG5H20 RAMTRO.. New Original Download PDF datasheet for RG5H20.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PQ1R50J0000H SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for PQ1R50J0000H.pdf |