| Part Number | S80016LK7TW-75A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 309170 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | S80016LK7TW-75A SSOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | S80016LK7TW-75A |
| Datasheet download |
| Part Number | S80016LK7TW-75A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SSOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-S80016LK7TW-75A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-S80016LK7TW-75A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | STM201N SO-8 New Original Download PDF datasheet for STM201N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM6S15AHE3/2D DO-218.. New Original Download PDF datasheet for SM6S15AHE3/2D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCM1803DB TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for PCM1803DB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75ALS176AN DIP8 New Original Download PDF datasheet for SN75ALS176AN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S56F8355MF21E QFP New Original Download PDF datasheet for S56F8355MF21E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM32C6713BGDPA20EP BGA New Original Download PDF datasheet for SM32C6713BGDPA20EP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QS3VH125Q SSOP New Original Download PDF datasheet for QS3VH125Q.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RA4L-D5W-K null New Original Download PDF datasheet for RA4L-D5W-K.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T5049T SMD New Original Download PDF datasheet for T5049T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74163N SIP16 New Original Download PDF datasheet for SN74163N.pdf |