| Part Number | S82S123A/BEA |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 255090 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | S82S123A/BEA CDIP16.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | S82S123A/BEA |
| Datasheet download |
| Part Number | S82S123A/BEA |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | CDIP16.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-S82S123A/BEA |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-S82S123A/BEA |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SAA7191BWP PLCC68 New Original Download PDF datasheet for SAA7191BWP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S9013G/H TO92 New Original Download PDF datasheet for S9013G/H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65HVD231D Original Package New Original Download PDF datasheet for SN65HVD231D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP7686AER DFN8 New Original Download PDF datasheet for SP7686AER.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SZ4513 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SZ4513.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54LS153FK SMD New Original Download PDF datasheet for SNJ54LS153FK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SL811HS1.5 PLCC New Original Download PDF datasheet for SL811HS1.5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SHA1144 ADI New Original Download PDF datasheet for SHA1144.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RD5.1M-T2B SOT-23 New Original Download PDF datasheet for RD5.1M-T2B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STC12LE5A60S2 PLCC44 New Original Download PDF datasheet for STC12LE5A60S2.pdf |