| Part Number | SA170A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 471170 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SA170A DO-15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SA170A |
| Datasheet download |
| Part Number | SA170A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SA170A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SA170A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN75452 DIP8 New Original Download PDF datasheet for SN75452.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST29EE512-90-4C-PH DIP New Original Download PDF datasheet for SST29EE512-90-4C-PH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STTS2002B2DN3F TDFN-8 New Original Download PDF datasheet for STTS2002B2DN3F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RC1117S285T SOT223 New Original Download PDF datasheet for RC1117S285T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PRN11220682/223J SSOP20 New Original Download PDF datasheet for PRN11220682/223J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54LS06J CDIP New Original Download PDF datasheet for SN54LS06J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STS4DPF30L SOP-8 New Original Download PDF datasheet for STS4DPF30L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBJ100CA-E3/52 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMBJ100CA-E3/52.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RN1507 SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for RN1507.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SH8M5 SO8 New Original Download PDF datasheet for SH8M5.pdf |