| Part Number | SA39A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 589970 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SA39A DO-15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SA39A |
| Datasheet download |
| Part Number | SA39A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SA39A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SA39A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SI6463ADQ-T1-E3 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SI6463ADQ-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST88C870 DIP New Original Download PDF datasheet for ST88C870.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74F161AM DIP New Original Download PDF datasheet for SN74F161AM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMP1320-011 SOD323 New Original Download PDF datasheet for SMP1320-011.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP813LEN-L/TR SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SP813LEN-L/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST55VD020-60-C-TQWE QFP New Original Download PDF datasheet for SST55VD020-60-C-TQWE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC1470ITS.TR TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for SC1470ITS.TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY100E196JC PLCC-2.. New Original Download PDF datasheet for SY100E196JC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SRJ-10 Original Package New Original Download PDF datasheet for SRJ-10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PNX1311EH BGA New Original Download PDF datasheet for PNX1311EH.pdf |