| Part Number | SA78A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 250330 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SA78A DO-15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SA78A |
| Datasheet download |
| Part Number | SA78A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SA78A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SA78A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PAL20L8BCJS CDIP24 New Original Download PDF datasheet for PAL20L8BCJS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SUB70N03-09P TO-263 New Original Download PDF datasheet for SUB70N03-09P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST49C214-10CF SOP New Original Download PDF datasheet for ST49C214-10CF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAA5512-PLF1 TQFP-1.. New Original Download PDF datasheet for SAA5512-PLF1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBJ160CA-E3 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMBJ160CA-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SA150A DO-15 New Original Download PDF datasheet for SA150A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SRV05-4ATCT SOT163 New Original Download PDF datasheet for SRV05-4ATCT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STN3P06 SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for STN3P06.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1D13505F00A100 QFP New Original Download PDF datasheet for S1D13505F00A100.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSR-380VAC-25DA null New Original Download PDF datasheet for SSR-380VAC-25DA.pdf |