| Part Number | SA85A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 533330 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SA85A DO-15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SA85A |
| Datasheet download |
| Part Number | SA85A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SA85A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SA85A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74LV2G66DCU SOT New Original Download PDF datasheet for SN74LV2G66DCU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SKKD380/18 Standa.. New Original Download PDF datasheet for SKKD380/18.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI2302 SOT23 New Original Download PDF datasheet for SI2302.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RLZTE-1127B LL34 New Original Download PDF datasheet for RLZTE-1127B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SRV05-4-T7 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SRV05-4-T7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STA304 QFP New Original Download PDF datasheet for STA304.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STR7098 MS-013 New Original Download PDF datasheet for STR7098.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPG8650A DIP-16 New Original Download PDF datasheet for SPG8650A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMF130A SOD-12.. New Original Download PDF datasheet for SMF130A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC3H3E SOP-4 New Original Download PDF datasheet for PC3H3E.pdf |