| Part Number | SAB82532H-10V3.2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 519300 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SAB82532H-10V3.2A D New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SAB82532H-10V3.2A |
| Datasheet download |
| Part Number | SAB82532H-10V3.2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | D |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SAB82532H-10V3.2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SAB82532H-10V3.2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RS2D DO-214.. New Original Download PDF datasheet for RS2D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC573ARGYR QFN-20 New Original Download PDF datasheet for SN74LVC573ARGYR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P89C51RD2BA/01512 Original Package New Original Download PDF datasheet for P89C51RD2BA/01512.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI9928DY SOP8 New Original Download PDF datasheet for SI9928DY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM7628FP PDIP-2.. New Original Download PDF datasheet for PM7628FP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI9953DY SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI9953DY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC428009PV LQFP14.. New Original Download PDF datasheet for SC428009PV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMA5J36A DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMA5J36A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SLG8SP628VTR QFN New Original Download PDF datasheet for SLG8SP628VTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RN5VT25AA SOT153 New Original Download PDF datasheet for RN5VT25AA.pdf |