| Part Number | SAB82532N-10V3.2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 279420 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SAB82532N-10V3.2A PLCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SAB82532N-10V3.2A |
| Datasheet download |
| Part Number | SAB82532N-10V3.2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SAB82532N-10V3.2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SAB82532N-10V3.2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SP8715 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SP8715.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIHG20N50C TO-247 New Original Download PDF datasheet for SIHG20N50C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OZ992S SSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for OZ992S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S71GL064AA0BFW0Z BGA New Original Download PDF datasheet for S71GL064AA0BFW0Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEEL22CV10AP-7 dip New Original Download PDF datasheet for PEEL22CV10AP-7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | Si7403BDN-T1-E3 QFN8 New Original Download PDF datasheet for Si7403BDN-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SKY12146-321LF qfn12 New Original Download PDF datasheet for SKY12146-321LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA9673BS HVQFN2.. New Original Download PDF datasheet for PCA9673BS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HCT374DW SOP/7... New Original Download PDF datasheet for SN74HCT374DW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIP2250 PLCC New Original Download PDF datasheet for PIP2250.pdf |