| Part Number | SAF82532H-10V3.2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 857740 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SAF82532H-10V3.2A QFP-80 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SAF82532H-10V3.2A |
| Datasheet download |
| Part Number | SAF82532H-10V3.2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP-80 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SAF82532H-10V3.2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SAF82532H-10V3.2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TA2147F SOIC/7.. New Original Download PDF datasheet for TA2147F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SB05-05CPI-TB SOT23 New Original Download PDF datasheet for SB05-05CPI-TB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P2RF-05 null New Original Download PDF datasheet for P2RF-05.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI9959DY-T1 SOP New Original Download PDF datasheet for SI9959DY-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT8A976BP DIP-16 New Original Download PDF datasheet for PT8A976BP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3508EF TQFP10.. New Original Download PDF datasheet for SP3508EF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SG2525AJ CDIP16 New Original Download PDF datasheet for SG2525AJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS541NSRG4 SOP5.2 New Original Download PDF datasheet for SN74LS541NSRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RJK0362DPA QFN8 New Original Download PDF datasheet for RJK0362DPA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R1LV1616RSA-5SI TSOP New Original Download PDF datasheet for R1LV1616RSA-5SI.pdf |