| Part Number | SAF82532N-10V3.2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 139180 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SAF82532N-10V3.2A PLCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SAF82532N-10V3.2A |
| Datasheet download |
| Part Number | SAF82532N-10V3.2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SAF82532N-10V3.2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SAF82532N-10V3.2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TC1055-2.7VCT SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for TC1055-2.7VCT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SXA15-24S12 Original Package New Original Download PDF datasheet for SXA15-24S12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STPS0530Z SOD-12.. New Original Download PDF datasheet for STPS0530Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PQ1R25J0000H TSOP New Original Download PDF datasheet for PQ1R25J0000H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX3819M5-L-3.0 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SPX3819M5-L-3.0.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT8204BGQW QFN New Original Download PDF datasheet for RT8204BGQW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6NK60ZFP TO-220 New Original Download PDF datasheet for P6NK60ZFP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALVTH16601VRG4 TI New Original Download PDF datasheet for SN74ALVTH16601VRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP706TCN-L SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SP706TCN-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF02DP DIP New Original Download PDF datasheet for REF02DP.pdf |