| Part Number | SBX1601A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 773020 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SBX1601A PGA-37 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SBX1601A |
| Datasheet download |
| Part Number | SBX1601A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PGA-37 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SBX1601A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SBX1601A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PCM3793ARHBRG4 QFN New Original Download PDF datasheet for PCM3793ARHBRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN2385DCE SSOP36 New Original Download PDF datasheet for SN2385DCE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDA250AA80 Original Package New Original Download PDF datasheet for SDA250AA80.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI74FCT2245TQE QSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for PI74FCT2245TQE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN88080A4PFBR QFP New Original Download PDF datasheet for SN88080A4PFBR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI3B3245QE QSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for PI3B3245QE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNA-586 SMT86 New Original Download PDF datasheet for SNA-586.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC900725EG SOP16 New Original Download PDF datasheet for SC900725EG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT2525 MLF48 New Original Download PDF datasheet for RT2525.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI5C3245LX TSSOP New Original Download PDF datasheet for PI5C3245LX.pdf |