| Part Number | SC13890P23A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 184200 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SC13890P23A BGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SC13890P23A |
| Datasheet download |
| Part Number | SC13890P23A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | BGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SC13890P23A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SC13890P23A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PRD7.5N-T1B-A7.5V SOT23 New Original Download PDF datasheet for PRD7.5N-T1B-A7.5V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMCJ120A-13-F DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMCJ120A-13-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PRLL5819 SOD87 New Original Download PDF datasheet for PRLL5819.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SK39B DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SK39B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST6200QNL SOP New Original Download PDF datasheet for ST6200QNL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RC2424DPL-R6642-25 PLCC68 New Original Download PDF datasheet for RC2424DPL-R6642-25.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC1-1+ Original Package New Original Download PDF datasheet for TC1-1+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29GL032M90FFIS10 TSOP New Original Download PDF datasheet for S29GL032M90FFIS10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS2706-1-A SOP4 New Original Download PDF datasheet for PS2706-1-A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PUMD3 SOT-36.. New Original Download PDF datasheet for PUMD3.pdf |