| Part Number | SC26C198C1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 177610 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SC26C198C1A PLCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SC26C198C1A |
| Datasheet download |
| Part Number | SC26C198C1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SC26C198C1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SC26C198C1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS00ADBR SSOP14 New Original Download PDF datasheet for SN74ALS00ADBR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SBR02U30L X1-DFN.. New Original Download PDF datasheet for SBR02U30L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM4008A SSOP24 New Original Download PDF datasheet for PM4008A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF30GS SOP-8 New Original Download PDF datasheet for REF30GS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPG8651E DIP-16 New Original Download PDF datasheet for SPG8651E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STI5100TUC/C2E BGA New Original Download PDF datasheet for STI5100TUC/C2E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM3380-BCGP BGA New Original Download PDF datasheet for PM3380-BCGP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S2060A QFP/ New Original Download PDF datasheet for S2060A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPLC086A-P1 QFP New Original Download PDF datasheet for SPLC086A-P1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMTPB240 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMTPB240.pdf |