| Part Number | SC26C94C1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 719760 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SC26C94C1A PLCC-4.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SC26C94C1A |
| Datasheet download |
| Part Number | SC26C94C1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC-4.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SC26C94C1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SC26C94C1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PS2561L2-1-E3-A SOP-4 New Original Download PDF datasheet for PS2561L2-1-E3-A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SA600D SOP14 New Original Download PDF datasheet for SA600D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P02408A-5C Original Package New Original Download PDF datasheet for P02408A-5C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R2A30233SP#W02B SSOP New Original Download PDF datasheet for R2A30233SP#W02B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74F245DW SOP New Original Download PDF datasheet for SN74F245DW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3232EBET O-NEW .. New Original Download PDF datasheet for SP3232EBET.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PL2506C QFP48 New Original Download PDF datasheet for PL2506C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PA12-10 TO-3 New Original Download PDF datasheet for PA12-10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RP102Z131D-TR WLCSP-.. New Original Download PDF datasheet for RP102Z131D-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29GL128N10TF101 SOP New Original Download PDF datasheet for S29GL128N10TF101.pdf |