| Part Number | SC28L194A1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 107050 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SC28L194A1A PLCC68 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SC28L194A1A |
| Datasheet download |
| Part Number | SC28L194A1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC68 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SC28L194A1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SC28L194A1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PC3H711NIP SOP-4 New Original Download PDF datasheet for PC3H711NIP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16LF628A-I/ML QFN-28 New Original Download PDF datasheet for PIC16LF628A-I/ML.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RU2Z DO-15 New Original Download PDF datasheet for RU2Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LV00ANSR-SOP5.2 SOP14 New Original Download PDF datasheet for SN74LV00ANSR-SOP5.2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM8952AC40JP PLCC44 New Original Download PDF datasheet for SM8952AC40JP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HCT138NSR TI New Original Download PDF datasheet for SN74HCT138NSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT77501 TSSOP New Original Download PDF datasheet for PT77501.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PALCE16V8Q-15PC/4 DIP New Original Download PDF datasheet for PALCE16V8Q-15PC/4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S54157F CDIP New Original Download PDF datasheet for S54157F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R3111N351A-TR-F SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for R3111N351A-TR-F.pdf |