| Part Number | SC68C94C1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 576230 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SC68C94C1A PLCC44 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SC68C94C1A |
| Datasheet download |
| Part Number | SC68C94C1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC44 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SC68C94C1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SC68C94C1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SI4705-B20-GM Original Package New Original Download PDF datasheet for SI4705-B20-GM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3073EEN-L SOP-14 New Original Download PDF datasheet for SP3073EEN-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF192FSZ SOP8 New Original Download PDF datasheet for REF192FSZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMP1320-005 SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SMP1320-005.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STN2NF06 SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for STN2NF06.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SG1501AJ CDIP New Original Download PDF datasheet for SG1501AJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS96N DIP New Original Download PDF datasheet for SN74LS96N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S717 SOP4 New Original Download PDF datasheet for S717.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PBS156GU Original Package New Original Download PDF datasheet for PBS156GU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC1486ITS.TR TSSOP New Original Download PDF datasheet for SC1486ITS.TR.pdf |