| Part Number | SCA610-C23H1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 379770 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SCA610-C23H1A SOP8金脚 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SCA610-C23H1A |
| Datasheet download |
| Part Number | SCA610-C23H1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP8金脚 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SCA610-C23H1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SCA610-C23H1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SG3525ADW-TR SOP New Original Download PDF datasheet for SG3525ADW-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI3B15248B Original Package New Original Download PDF datasheet for PI3B15248B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STD110NH02LT4 TO-252 New Original Download PDF datasheet for STD110NH02LT4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPP6507S26RG SOT-16.. New Original Download PDF datasheet for SPP6507S26RG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPCE061A-HL044 QFP New Original Download PDF datasheet for SPCE061A-HL044.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC1405TS.TR SSOP New Original Download PDF datasheet for SC1405TS.TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC28F128J3D-75 EZBGA6.. New Original Download PDF datasheet for PC28F128J3D-75.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S4010L TO-220 New Original Download PDF datasheet for S4010L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI4S705W SOIC-8 New Original Download PDF datasheet for PI4S705W.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA8493AF SOP New Original Download PDF datasheet for TA8493AF.pdf |