| Part Number | SCA610-C28H1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 302950 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SCA610-C28H1A SOP8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SCA610-C28H1A |
| Datasheet download |
| Part Number | SCA610-C28H1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SCA610-C28H1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SCA610-C28H1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SPX1587T-3.3 TO-263.. New Original Download PDF datasheet for SPX1587T-3.3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QT92HC9M-25MHZ Original Package New Original Download PDF datasheet for QT92HC9M-25MHZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ190CA-TR DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ190CA-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S5L9290X01 QFP48 New Original Download PDF datasheet for S5L9290X01.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RF6100-1SR QFN New Original Download PDF datasheet for RF6100-1SR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PA7540JN-15 SOP8 New Original Download PDF datasheet for PA7540JN-15.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA82C200T SOP28 New Original Download PDF datasheet for PCA82C200T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SKKT56/06D Original Package New Original Download PDF datasheet for SKKT56/06D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PZT3.9B DO-214 New Original Download PDF datasheet for PZT3.9B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PALCE16V8-15PI DIP New Original Download PDF datasheet for PALCE16V8-15PI.pdf |