| Part Number | SCA610-C35H1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 108820 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SCA610-C35H1A SOP-8金.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SCA610-C35H1A |
| Datasheet download |
| Part Number | SCA610-C35H1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-8金.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SCA610-C35H1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SCA610-C35H1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PALC22V10D-25WI WDIP24 New Original Download PDF datasheet for PALC22V10D-25WI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3586DV-T1-E3 SOT-16.. New Original Download PDF datasheet for SI3586DV-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN7497N DIP New Original Download PDF datasheet for SN7497N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65HVD06PG4 SOP/TS.. New Original Download PDF datasheet for SN65HVD06PG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM320VC33 BGA New Original Download PDF datasheet for SM320VC33.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RDC1740-418 DIP New Original Download PDF datasheet for RDC1740-418.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC5266-3.3XL SOT89 New Original Download PDF datasheet for SC5266-3.3XL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3070EEN-L SOP New Original Download PDF datasheet for SP3070EEN-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S87C654-4B44 PQFP New Original Download PDF datasheet for S87C654-4B44.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3232EHEY TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SP3232EHEY.pdf |