| Part Number | SCA630-C28H1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 291480 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SCA630-C28H1A SOP-8金.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SCA630-C28H1A |
| Datasheet download |
| Part Number | SCA630-C28H1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-8金.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SCA630-C28H1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SCA630-C28H1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TA48033AF TO252 New Original Download PDF datasheet for TA48033AF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RB081L-20 SMA New Original Download PDF datasheet for RB081L-20.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RLZTE-1120D LL-34 New Original Download PDF datasheet for RLZTE-1120D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PD2401CP DIP New Original Download PDF datasheet for PD2401CP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R3131N26EC-TR-F SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for R3131N26EC-TR-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QMV416AT-5 PLCC-4.. New Original Download PDF datasheet for QMV416AT-5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RD5.6UJ-T1 SOT-32.. New Original Download PDF datasheet for RD5.6UJ-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9203CS SOP8 New Original Download PDF datasheet for RT9203CS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RD16M-T1B-A SOT23 New Original Download PDF datasheet for RD16M-T1B-A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI49FCT3805CQ Original Package New Original Download PDF datasheet for PI49FCT3805CQ.pdf |