| Part Number | SCLA-S-SPDT-C1-220V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 477480 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SCLA-S-SPDT-C1-220V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SCLA-S-SPDT-C1-220V |
| Datasheet download |
| Part Number | SCLA-S-SPDT-C1-220V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SCLA-S-SPDT-C1-220V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SCLA-S-SPDT-C1-220V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SMB70AT3G DO-214 New Original Download PDF datasheet for SMB70AT3G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP708RCN SOP New Original Download PDF datasheet for SP708RCN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PHD3N20E SOT428.. New Original Download PDF datasheet for PHD3N20E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4966DY-T1-E3 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SI4966DY-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54LS240FK SMD New Original Download PDF datasheet for SNJ54LS240FK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA4277P DIP14 New Original Download PDF datasheet for OPA4277P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PMBZ5247B SOT-23 New Original Download PDF datasheet for PMBZ5247B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AHCT02PWRG4 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SN74AHCT02PWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PTZ36B PMDS/S.. New Original Download PDF datasheet for PTZ36B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74S30N DIP14 New Original Download PDF datasheet for SN74S30N.pdf |