| Part Number | SCN8035A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 652240 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SCN8035A DIP-40.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SCN8035A |
| Datasheet download |
| Part Number | SCN8035A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP-40.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SCN8035A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SCN8035A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RTL8191SE QFN New Original Download PDF datasheet for RTL8191SE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI7886DP-T1-E3 QFN New Original Download PDF datasheet for SI7886DP-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPHE8202A QFP256 New Original Download PDF datasheet for SPHE8202A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PKE4323/EPI Original Package New Original Download PDF datasheet for PKE4323/EPI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T218N16TOF Original Package New Original Download PDF datasheet for T218N16TOF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F883-I/ML QFN28 New Original Download PDF datasheet for PIC16F883-I/ML.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3454ADV SOT-23.. New Original Download PDF datasheet for SI3454ADV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T491A106K016AS SMD New Original Download PDF datasheet for T491A106K016AS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P87C52EBAA PLCC-4.. New Original Download PDF datasheet for P87C52EBAA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPM0204LE5-QB SMD New Original Download PDF datasheet for SPM0204LE5-QB.pdf |