| Part Number | SDM9926A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 616590 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SDM9926A SO8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SDM9926A |
| Datasheet download |
| Part Number | SDM9926A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SO8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SDM9926A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SDM9926A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RT9163-50CL TO252 New Original Download PDF datasheet for RT9163-50CL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SII2020ACM64 DIP New Original Download PDF datasheet for SII2020ACM64.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1B-E3/61T DO-214.. New Original Download PDF datasheet for S1B-E3/61T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM5341PI Original Package New Original Download PDF datasheet for PM5341PI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPCA504B-P3 LQFP-1.. New Original Download PDF datasheet for SPCA504B-P3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCM3793ARHBRG4 QFN New Original Download PDF datasheet for PCM3793ARHBRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIHFZ14S D2PAK New Original Download PDF datasheet for SIHFZ14S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM200DHA060-1 Original Package New Original Download PDF datasheet for PM200DHA060-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STC222D SMD New Original Download PDF datasheet for STC222D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9194PE SOT23 New Original Download PDF datasheet for RT9194PE.pdf |