| Part Number | SE117AT-1.8V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 278860 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SE117AT-1.8V SOT223 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SE117AT-1.8V |
| Datasheet download |
| Part Number | SE117AT-1.8V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT223 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SE117AT-1.8V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SE117AT-1.8V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RN5RZ26BA-TR SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for RN5RZ26BA-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC126APWRG4 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SN74LVC126APWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SK39B DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SK39B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA134U SOP8 New Original Download PDF datasheet for OPA134U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC817X3NIPOF SOP New Original Download PDF datasheet for PC817X3NIPOF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PSD813F2-A-15J PLCC New Original Download PDF datasheet for PSD813F2-A-15J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54151J CDIP New Original Download PDF datasheet for SN54151J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T2316162A-60J SOJ42 New Original Download PDF datasheet for T2316162A-60J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PLUS20R8DN DIP24 New Original Download PDF datasheet for PLUS20R8DN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RC4136DC CDIP-1.. New Original Download PDF datasheet for RC4136DC.pdf |