| Part Number | SE809-3.08V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 193740 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SE809-3.08V SOT-23 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SE809-3.08V |
| Datasheet download |
| Part Number | SE809-3.08V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT-23 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SE809-3.08V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SE809-3.08V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | S29GL256N11FFIV-10 BGA New Original Download PDF datasheet for S29GL256N11FFIV-10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF02CSA+T SOP8 New Original Download PDF datasheet for REF02CSA+T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6SMBJ100A DO-214 New Original Download PDF datasheet for P6SMBJ100A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMP100-270 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMP100-270.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RF2111 BGA New Original Download PDF datasheet for RF2111.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT8804APQV QFN New Original Download PDF datasheet for RT8804APQV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SK6811AASNE QFN48 New Original Download PDF datasheet for SK6811AASNE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F684-I TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for PIC16F684-I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PD5166A O-NEW New Original Download PDF datasheet for PD5166A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9172-25CT TO-220 New Original Download PDF datasheet for RT9172-25CT.pdf |