| Part Number | SE809T-3.08V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 263480 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SE809T-3.08V SOT-23 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SE809T-3.08V |
| Datasheet download |
| Part Number | SE809T-3.08V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT-23 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SE809T-3.08V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SE809T-3.08V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PCA9306DCURG4 US8 New Original Download PDF datasheet for PCA9306DCURG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PE4256 QFN-20 New Original Download PDF datasheet for PE4256.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA2650U/2K5 SOP8 New Original Download PDF datasheet for OPA2650U/2K5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RD9.1M SOT-23 New Original Download PDF datasheet for RD9.1M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTD2025L-LF QFN New Original Download PDF datasheet for RTD2025L-LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PA1a-12V DIP New Original Download PDF datasheet for PA1a-12V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SXE15-48S3V3-R1 Original Package New Original Download PDF datasheet for SXE15-48S3V3-R1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC38541ADBR SSOP New Original Download PDF datasheet for SN74HC38541ADBR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS9157-F3 SMD New Original Download PDF datasheet for PS9157-F3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AUC2G14DCKR SOT-36.. New Original Download PDF datasheet for SN74AUC2G14DCKR.pdf |