| Part Number | SE8117-2.5V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 845780 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SE8117-2.5V SOT223 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SE8117-2.5V |
| Datasheet download |
| Part Number | SE8117-2.5V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT223 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SE8117-2.5V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SE8117-2.5V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PAA110 null New Original Download PDF datasheet for PAA110.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PQ033EZ5MZP TO-5P New Original Download PDF datasheet for PQ033EZ5MZP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SF67G DO-201.. New Original Download PDF datasheet for SF67G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBJ39A DO214A.. New Original Download PDF datasheet for SMBJ39A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PDTA114EK SOT23 New Original Download PDF datasheet for PDTA114EK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS2561AL2-1-E3 SOP4 New Original Download PDF datasheet for PS2561AL2-1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P89LPC901FD+112 Original Package New Original Download PDF datasheet for P89LPC901FD+112.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX431BS SOIC8 New Original Download PDF datasheet for SPX431BS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SS8039H308TC SOT143 New Original Download PDF datasheet for SS8039H308TC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SKD50/08A3 Original Package New Original Download PDF datasheet for SKD50/08A3.pdf |