| Part Number | SE8117T25-LF-2.5V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 567030 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SE8117T25-LF-2.5V TO223 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SE8117T25-LF-2.5V |
| Datasheet download |
| Part Number | SE8117T25-LF-2.5V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO223 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SE8117T25-LF-2.5V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SE8117T25-LF-2.5V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | REF01CZ DIP8 New Original Download PDF datasheet for REF01CZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T6C31-0101 QFP New Original Download PDF datasheet for T6C31-0101.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RW1S0CKR050FE SOP New Original Download PDF datasheet for RW1S0CKR050FE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMJ320C30GBM405962-9052604MXA PGA New Original Download PDF datasheet for SMJ320C30GBM405962-9052604MXA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65HVD51DG4 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SN65HVD51DG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCD80715HLHDO/5 TQFP New Original Download PDF datasheet for PCD80715HLHDO/5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SML4746A DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SML4746A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSL33 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SSL33.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST62T10B6/SWD DIP20 New Original Download PDF datasheet for ST62T10B6/SWD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCN2681AE1F40 CDIP New Original Download PDF datasheet for SCN2681AE1F40.pdf |