| Part Number | SE8119AKN-LF-3.3V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 233010 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SE8119AKN-LF-3.3V SOT89 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SE8119AKN-LF-3.3V |
| Datasheet download |
| Part Number | SE8119AKN-LF-3.3V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT89 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SE8119AKN-LF-3.3V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SE8119AKN-LF-3.3V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SI6925ADQ MSOP8 New Original Download PDF datasheet for SI6925ADQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PP5002D-L BGA New Original Download PDF datasheet for PP5002D-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SFPM-52V Original Package New Original Download PDF datasheet for SFPM-52V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75LVDS31DR SOP New Original Download PDF datasheet for SN75LVDS31DR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SS24(TE85R) SMA New Original Download PDF datasheet for SS24(TE85R).pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS367AMEL SOP-16.. New Original Download PDF datasheet for SN74LS367AMEL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI1902DL SOT-36.. New Original Download PDF datasheet for SI1902DL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1D15206F11A QFP New Original Download PDF datasheet for S1D15206F11A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN5416J CDIP New Original Download PDF datasheet for SN5416J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S3MB DO214A.. New Original Download PDF datasheet for S3MB.pdf |