| Part Number | SFPB-52V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 187200 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SFPB-52V DO214A New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SFPB-52V |
| Datasheet download |
| Part Number | SFPB-52V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO214A |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SFPB-52V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SFPB-52V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PC817X3 SMD-4 New Original Download PDF datasheet for PC817X3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PMBS3904- SOT23 New Original Download PDF datasheet for PMBS3904-.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LV165APWRG4 TI New Original Download PDF datasheet for SN74LV165APWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY100EP57VK4G TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for SY100EP57VK4G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R1121N331B-TR-F SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for R1121N331B-TR-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIL143BCT100 TQFP New Original Download PDF datasheet for SIL143BCT100.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPCA554B-40 BGA New Original Download PDF datasheet for SPCA554B-40.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4436DY{进口原装} SOP-8. New Original Download PDF datasheet for SI4436DY{进口原装}.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PFT1303N Original Package New Original Download PDF datasheet for PFT1303N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI2400-FSR SOP16 New Original Download PDF datasheet for SI2400-FSR.pdf |