| Part Number | SI4412A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 698390 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SI4412A SOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SI4412A |
| Datasheet download |
| Part Number | SI4412A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SI4412A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SI4412A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RC28F256P30T85 BGA New Original Download PDF datasheet for RC28F256P30T85.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RS5RM3627A-T1 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for RS5RM3627A-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PRLL5818 SOD-87 New Original Download PDF datasheet for PRLL5818.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC9328MXSVP15 FREESC.. New Original Download PDF datasheet for SC9328MXSVP15.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TB28L42N DIP-20.. New Original Download PDF datasheet for TB28L42N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SK24-SMA DO214A.. New Original Download PDF datasheet for SK24-SMA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STD38NH02L TO-252 New Original Download PDF datasheet for STD38NH02L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SZA1000H/K1 QFP New Original Download PDF datasheet for SZA1000H/K1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RH5VA44CA SOT89 New Original Download PDF datasheet for RH5VA44CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC13783VK5 BGA New Original Download PDF datasheet for SC13783VK5.pdf |