| Part Number | SN75LVDS85A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 800230 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SN75LVDS85A O-NEW .. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SN75LVDS85A |
| Datasheet download |
| Part Number | SN75LVDS85A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | O-NEW .. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SN75LVDS85A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SN75LVDS85A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PCI6412 BGA New Original Download PDF datasheet for PCI6412.pdf |
|
PART ELECTRONICS | Si8422AB-B-IS 8-SOIC.. New Original Download PDF datasheet for Si8422AB-B-IS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC847X3 DIP-16 New Original Download PDF datasheet for PC847X3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TAS5066PAG TQFP64.. New Original Download PDF datasheet for TAS5066PAG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RN4907 SOT-36.. New Original Download PDF datasheet for RN4907.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY88289CLMG QFN New Original Download PDF datasheet for SY88289CLMG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4410BDY-T1-E3. SOP8 New Original Download PDF datasheet for SI4410BDY-T1-E3..pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPE0522S52RGB SOT-52.. New Original Download PDF datasheet for SPE0522S52RGB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SG2803J/883B CDIP18.. New Original Download PDF datasheet for SG2803J/883B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PAL20L8ANC DIP24 New Original Download PDF datasheet for PAL20L8ANC.pdf |