| Part Number | SN8P2714K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 626860 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SN8P2714K DIP28 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SN8P2714K |
| Datasheet download |
| Part Number | SN8P2714K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP28 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SN8P2714K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SN8P2714K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RA4010IGV-T1 SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for RA4010IGV-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA8795BF QFP60 New Original Download PDF datasheet for TA8795BF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC1189SWTRT SOP24 New Original Download PDF datasheet for SC1189SWTRT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6KE75A-E3/54 DO-15 New Original Download PDF datasheet for P6KE75A-E3/54.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC901927FTA TQFP10.. New Original Download PDF datasheet for PC901927FTA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAFEB1G96FA0F00R14 LCC New Original Download PDF datasheet for SAFEB1G96FA0F00R14.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SGA-4263Z SOT363 New Original Download PDF datasheet for SGA-4263Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SLF7032T-680MR59-2 7032T New Original Download PDF datasheet for SLF7032T-680MR59-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TB7101F MSOP8 New Original Download PDF datasheet for TB7101F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC390237PU1R2 TQFP New Original Download PDF datasheet for SC390237PU1R2.pdf |