| Part Number | SNJ5472W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 168190 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ5472W SOP-14.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ5472W |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ5472W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-14.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ5472W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ5472W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PAL16L8B-4CN DIP New Original Download PDF datasheet for PAL16L8B-4CN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4936DY SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4936DY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ54A-E3 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ54A-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PSD302-20XM PGA New Original Download PDF datasheet for PSD302-20XM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA9535CHF HWQFN2.. New Original Download PDF datasheet for PCA9535CHF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PH75F280-12 Original Package New Original Download PDF datasheet for PH75F280-12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPMA101C-RV082 QFN New Original Download PDF datasheet for SPMA101C-RV082.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1D15206F14A1 QFP New Original Download PDF datasheet for S1D15206F14A1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TB31262AF QFP New Original Download PDF datasheet for TB31262AF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC04DRG4 SOP-14 New Original Download PDF datasheet for SN74HC04DRG4.pdf |