| Part Number | SNJ54ABT240FK5962-9318801M2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 492870 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54ABT240FK5962-9318801M2A LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54ABT240FK5962-9318801M2A |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54ABT240FK5962-9318801M2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54ABT240FK5962-9318801M2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54ABT240FK5962-9318801M2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | OPA2662AU SOP New Original Download PDF datasheet for OPA2662AU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST39SF040A-70-4C-NHE PLCC New Original Download PDF datasheet for SST39SF040A-70-4C-NHE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI8230BD SOP-16 New Original Download PDF datasheet for SI8230BD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SBR30150CTFP TO-220.. New Original Download PDF datasheet for SBR30150CTFP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ200CA-E3 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ200CA-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCF50732H/E3 QFP New Original Download PDF datasheet for PCF50732H/E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PQ200WNA1ZPH SOT252.. New Original Download PDF datasheet for PQ200WNA1ZPH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P4SMAJ22A SMA New Original Download PDF datasheet for P4SMAJ22A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC5400CY SOP New Original Download PDF datasheet for SC5400CY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3723DBAOP QFP-64 New Original Download PDF datasheet for SP3723DBAOP.pdf |