| Part Number | SNJ54ACT04FK5962-89734012A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 668010 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54ACT04FK5962-89734012A LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54ACT04FK5962-89734012A |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54ACT04FK5962-89734012A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54ACT04FK5962-89734012A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54ACT04FK5962-89734012A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | R1LV0408CSB-5SC TSOP New Original Download PDF datasheet for R1LV0408CSB-5SC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AVC16827DGGR TIBB New Original Download PDF datasheet for SN74AVC16827DGGR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STP5NC50FP TO220 New Original Download PDF datasheet for STP5NC50FP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEF22810 Original Package New Original Download PDF datasheet for PEF22810.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY100S325JC Original Package New Original Download PDF datasheet for SY100S325JC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX1117M3-L-2.5/TR SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SPX1117M3-L-2.5/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PBM9829 PLCC68 New Original Download PDF datasheet for PBM9829.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SFH6156-2 SOP New Original Download PDF datasheet for SFH6156-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RSS105N03 SO-8 New Original Download PDF datasheet for RSS105N03.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMDJ22CA DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMDJ22CA.pdf |