| Part Number | SNJ54AHCT245W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 811620 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54AHCT245W NULL New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54AHCT245W |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54AHCT245W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | NULL |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54AHCT245W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54AHCT245W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN54S74J CDIP14 New Original Download PDF datasheet for SN54S74J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QMV343CY1 PGA New Original Download PDF datasheet for QMV343CY1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P4420LVG SO8 New Original Download PDF datasheet for P4420LVG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEB2466HV2.2 QFP New Original Download PDF datasheet for PEB2466HV2.2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA1059A Original Package New Original Download PDF datasheet for TA1059A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT9161-19CX TO-3P New Original Download PDF datasheet for PT9161-19CX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPP6507S26RG SOT-16.. New Original Download PDF datasheet for SPP6507S26RG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75477DRG4 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SN75477DRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P87LPC764BN DIP New Original Download PDF datasheet for P87LPC764BN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54HC393J CDIP New Original Download PDF datasheet for SNJ54HC393J.pdf |