| Part Number | SNJ54ALS1245AFK5962-88737012A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 444090 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54ALS1245AFK5962-88737012A LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54ALS1245AFK5962-88737012A |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54ALS1245AFK5962-88737012A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54ALS1245AFK5962-88737012A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54ALS1245AFK5962-88737012A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | OTI006888-G QFP64 New Original Download PDF datasheet for OTI006888-G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RLZ20B LL34 New Original Download PDF datasheet for RLZ20B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI2377EDS SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SI2377EDS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74CBT3383DBR TI New Original Download PDF datasheet for SN74CBT3383DBR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCN2681ACN40 DIP-40 New Original Download PDF datasheet for SCN2681ACN40.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC1GU04DCKRG4 SOT-35.. New Original Download PDF datasheet for SN74LVC1GU04DCKRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS245FK LCC New Original Download PDF datasheet for SN74LS245FK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PQ1CZ1T TO252 New Original Download PDF datasheet for PQ1CZ1T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RICX84200-11 QFP-20.. New Original Download PDF datasheet for RICX84200-11.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSM2019BNZ DIP New Original Download PDF datasheet for SSM2019BNZ.pdf |