| Part Number | SNJ54ALS138FK(5962-86866012A) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 664560 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54ALS138FK(5962-86866012A) LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54ALS138FK(5962-86866012A) |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54ALS138FK(5962-86866012A) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54ALS138FK(5962-86866012A) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54ALS138FK(5962-86866012A) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74LS240NS SOP New Original Download PDF datasheet for SN74LS240NS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS257N DIP New Original Download PDF datasheet for SN74ALS257N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RC0805-1501D-T Original Package New Original Download PDF datasheet for RC0805-1501D-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC4988-G3裸片 NULL New Original Download PDF datasheet for SC4988-G3裸片.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT8804APQW NA New Original Download PDF datasheet for RT8804APQW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T6611 SOP20 New Original Download PDF datasheet for T6611.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SF5L60 N/A New Original Download PDF datasheet for SF5L60.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PAT608 Original Package New Original Download PDF datasheet for PAT608.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STM4884ASOP895C85 SOP8 New Original Download PDF datasheet for STM4884ASOP895C85.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS11013 Original Package New Original Download PDF datasheet for PS11013.pdf |