| Part Number | SNJ54ALS151FK84141012A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 760220 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54ALS151FK84141012A LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54ALS151FK84141012A |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54ALS151FK84141012A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54ALS151FK84141012A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54ALS151FK84141012A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SVM7962CCE DIP New Original Download PDF datasheet for SVM7962CCE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3424BDV TSOP6 New Original Download PDF datasheet for SI3424BDV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC125ADBRG4 SSOP14 New Original Download PDF datasheet for SN74LVC125ADBRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC08PWR(LF) TSSOP New Original Download PDF datasheet for SN74HC08PWR(LF).pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN761663DGKR MSOP8 New Original Download PDF datasheet for SN761663DGKR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S9012 TO-92 New Original Download PDF datasheet for S9012.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS219A2-RW DIP-IP.. New Original Download PDF datasheet for PS219A2-RW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PSB4506A-TV1.2 DIP28 New Original Download PDF datasheet for PSB4506A-TV1.2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCF-112D1M-2-12V DIP New Original Download PDF datasheet for PCF-112D1M-2-12V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PBYR2545CT TO-220 New Original Download PDF datasheet for PBYR2545CT.pdf |