| Part Number | SNJ54ALS27FK(5962-86838012A) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 150480 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54ALS27FK(5962-86838012A) LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54ALS27FK(5962-86838012A) |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54ALS27FK(5962-86838012A) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54ALS27FK(5962-86838012A) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54ALS27FK(5962-86838012A) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SCA610-CC4K1A SOP8金脚 New Original Download PDF datasheet for SCA610-CC4K1A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54F14J CDIP New Original Download PDF datasheet for SNJ54F14J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16LC620A-04/SO SOP18 New Original Download PDF datasheet for PIC16LC620A-04/SO.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P4SMA56A DO-214.. New Original Download PDF datasheet for P4SMA56A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDK08 SMD New Original Download PDF datasheet for SDK08.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCI9056-BA66BIG BGA New Original Download PDF datasheet for PCI9056-BA66BIG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC18F6680-I/PT TQFP64 New Original Download PDF datasheet for PIC18F6680-I/PT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC02APW TSSOP New Original Download PDF datasheet for SN74LVC02APW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3008 TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for SI3008.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS22BN DIP-14.. New Original Download PDF datasheet for SN74ALS22BN.pdf |