| Part Number | SNJ54AS1004AFK5962-88729012A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 332060 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54AS1004AFK5962-88729012A LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54AS1004AFK5962-88729012A |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54AS1004AFK5962-88729012A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54AS1004AFK5962-88729012A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54AS1004AFK5962-88729012A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SI3455DV-NL SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SI3455DV-NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SGA-5263Z SOT363 New Original Download PDF datasheet for SGA-5263Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM6650 BGA New Original Download PDF datasheet for PM6650.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PAS6301AO BGA New Original Download PDF datasheet for PAS6301AO.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QG82MUK2 Original Package New Original Download PDF datasheet for QG82MUK2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI7904DN QFN8 New Original Download PDF datasheet for SI7904DN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCD50954H/E79/1 QFP New Original Download PDF datasheet for PCD50954H/E79/1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SBR30300CTFP TO-220.. New Original Download PDF datasheet for SBR30300CTFP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PH50S280-12 Original Package New Original Download PDF datasheet for PH50S280-12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMD1206P020 SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SMD1206P020.pdf |