| Part Number | SNJ54BCT245FK5962-9051401M2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 887050 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54BCT245FK5962-9051401M2A LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54BCT245FK5962-9051401M2A |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54BCT245FK5962-9051401M2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54BCT245FK5962-9051401M2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54BCT245FK5962-9051401M2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PC3SG11 SMD-5 New Original Download PDF datasheet for PC3SG11.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS26DR2 SOP3.9 New Original Download PDF datasheet for SN74LS26DR2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP809EKL-4.6/TR Original Package New Original Download PDF datasheet for SP809EKL-4.6/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ85A-E3 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ85A-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI5C3383Q SSOP24 New Original Download PDF datasheet for PI5C3383Q.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65LVDS9637BDR SOP8 New Original Download PDF datasheet for SN65LVDS9637BDR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3445DV TSOP-6 New Original Download PDF datasheet for SI3445DV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEF2015TV1.2 SOP-28 New Original Download PDF datasheet for PEF2015TV1.2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6KE12CA DO-15 New Original Download PDF datasheet for P6KE12CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RF6003TR13 QFN New Original Download PDF datasheet for RF6003TR13.pdf |