| Part Number | SNJ54F04FK5962-9759301Q2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 383810 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54F04FK5962-9759301Q2A LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54F04FK5962-9759301Q2A |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54F04FK5962-9759301Q2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54F04FK5962-9759301Q2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54F04FK5962-9759301Q2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SFH6751-X007 SMD-8 New Original Download PDF datasheet for SFH6751-X007.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P82B96DP118 TSSOP8 New Original Download PDF datasheet for P82B96DP118.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RK4410 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for RK4410.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDW30-48D12 Original Package New Original Download PDF datasheet for SDW30-48D12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AHCT1G14DCKRG4 SOT-35.. New Original Download PDF datasheet for SN74AHCT1G14DCKRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6SMB130A-E3/52 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for P6SMB130A-E3/52.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY87701VSC SOP-28 New Original Download PDF datasheet for SY87701VSC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS2561-1 DIP New Original Download PDF datasheet for PS2561-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC357N4J000F SOP-4 New Original Download PDF datasheet for PC357N4J000F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74F151BNSRG4 TI New Original Download PDF datasheet for SN74F151BNSRG4.pdf |