| Part Number | SNJ54F138FK5962-9758201Q2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 657310 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54F138FK5962-9758201Q2A LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54F138FK5962-9758201Q2A |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54F138FK5962-9758201Q2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54F138FK5962-9758201Q2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54F138FK5962-9758201Q2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | QCN-12+ SMD New Original Download PDF datasheet for QCN-12+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC632AULTRT DFN-8 New Original Download PDF datasheet for SC632AULTRT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3494CN-L SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SP3494CN-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54HC30J CDIP New Original Download PDF datasheet for SN54HC30J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALVC08PWRG4 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SN74ALVC08PWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC30F6010-20I/PF QFP New Original Download PDF datasheet for PIC30F6010-20I/PF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RM-065 null New Original Download PDF datasheet for RM-065.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST29VF020-70-4C-NHE PLCC32 New Original Download PDF datasheet for SST29VF020-70-4C-NHE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P1503HV SOP-8 New Original Download PDF datasheet for P1503HV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STS3404 SOT23 New Original Download PDF datasheet for STS3404.pdf |