| Part Number | SNJ54HC02FK(84041012A) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 195330 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54HC02FK(84041012A) LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54HC02FK(84041012A) |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54HC02FK(84041012A) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54HC02FK(84041012A) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54HC02FK(84041012A) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | P87C51FB-4A PLCC/4.. New Original Download PDF datasheet for P87C51FB-4A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STI4600BCV QFP New Original Download PDF datasheet for STI4600BCV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AHCT1G00DBVR SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SN74AHCT1G00DBVR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9505PQW QFN New Original Download PDF datasheet for RT9505PQW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS251DR TIBB New Original Download PDF datasheet for SN74ALS251DR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC424 QFN New Original Download PDF datasheet for SC424.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QS6400 QFN New Original Download PDF datasheet for QS6400.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMP08FSZ-REEL SOP16 New Original Download PDF datasheet for SMP08FSZ-REEL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S642 DIP-4 New Original Download PDF datasheet for S642.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1D13505F00A200 QFP New Original Download PDF datasheet for S1D13505F00A200.pdf |